fbpx
Waarom zit Pepijn op de wc?
terugspoelen
Hij kreeg van ons een sample van Page.
vooruitspoelen
Lees nu gauw de Case van Page Vochtig.
Bekijk project
Wat drinkt Ryanne tijdens de yoga?
terugspoelen
Innocent sapje dat ze van ons kreeg in de supermarkt
Bekijk project
Wil jij weten wat Tim staat te kokerellen?
terugspoelen
Hij heeft Santa Maria geproefd in een van onze foodtrucks.
vooruitspoelen
Sindsdien kan hij niet kiezen welk recept hij moet nemen.
Bekijk project

Douwe Egberts cold sampling

Douwe Egberts gaat naar de beurs en trakteert

 

Douwe Egberts

Douwe Egberts staat bekend als de verwerker en verhandelaar van koffie, thee en andere levensmiddelen. Het bedrijf is opgericht in 1753 en is tot aan de dag van vandaag een bekende, succesvolle onderneming.
 

D.E. MASTER BLENDERS 1753

Onder de nieuwe naam DE MASTER BLENDERS 1753 maakte Douwe Egberts op 12 juni haar debuut op de Amsterdamse beurs. Om de beursgang te vieren serveerde men de gehele dag in de Amsterdamse binnenstad gratis Ice Coffee aan iedereen.

Op het Beursplein stond een heus D.E koffiecafé wat voor één dag was neergezet en in de stad sampleden ruim 50 enthousiaste promotors van J.u.i.c.e. Promotions aan iedereen goed gekoelde Ice Coffee. De promotors waren leuk en trendy gestyled, zoals dat bij dit hedendaagse merk past. Om zich snel en goed te verplaatsen, gebruikten de promotors branded bakfietsen. Cold sampling in optima forma dus.


Categorien:    
Dit project delen via:

Thirza STAAT JE GRAAG TE WOORD

Enthousiast geworden van dit project en wil je ons jouw evenement laten begeleiden of heb je vragen?
NEEM CONTACT OP MET Thirza OF BEL 020 - 5813070

    Naam *

    E-mailadres *

    Telefoonnummer *

    Bericht *

    WIL JE OOK EEN SUCCESVOL PROJECT MET ONS STARTEN?

    NEEM NU VRIJBLIJVEND CONTACT MET ONS OP

    KLIK HIER VOOR PROMOTIEWERK